Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Російський танкер «Механік Погодін» залишатиметься в порту Херсона

13 березня 2019, 09:50

П’ятий апеляційний адміністративний суд залишив без змін рішення Херсонського окружного адміністративного суду, яким було відмовлено розблокування російського танкеру «Механік Погодін» у зв’язку зі знаходженням компанії-судновласника у санкційному списку.

12 березня 2019 року колегія суддів П’ятого апеляційного адміністративного суду розглянула апеляційну скаргу АТ «Судохідна компанія «Волжське пароплавство» (правонаступник ТОВ «В.Ф. Танкер») на рішення Херсонського окружного адміністративного суду від 03 грудня 2018 року по справі за позовом ТОВ «В.Ф. Танкер» до Капітана Херсонського морського порту, Державної прикордонної служби країни Азово-Чорноморського регіонального управління про визнання дій протиправними та зобов’язання вчинити певні дії, скасування рішень.
Нагадуємо, 03 грудня 2018 року судом І-ої інстанції у задоволенні позову ТОВ «В.Ф.Танкер» відмовлено повністю. Судну «Механік Погодін» заборонено вихід з акваторії Херсонського морського порту.
Текст рішення суду І-ї інстанції доступний за посиланням: http://reyestr.court.gov.ua/Review/78492730


За результатами розгляду, колегія суддів П’ятого апеляційного адміністративного суду постановила:
📌у задоволенні апеляційної скарги АТ «Судохідна компанія «Волжське пароплавство» відмовити;
📌рішення Херсонського окружного адміністративного суду від 03 грудня 2018 залишити без змін.
Постанова суду апеляційної інстанції набирає законної сили з дня її прийняття та може бути оскаржена до Верховного Суду протягом тридцяти днів з дня проголошення.
З судовим рішенням у справі №2140/1776/18 можна буде ознайомитись на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень після виготовлення його повного тексту.

Для довідки: 10 серпня 2018 року в Херсонському морському порту правоохоронці виявили судно «Механік Погодін» під російським прапором, що належить російській компанії Веб-Лізинг, яка входить до списку санкцій Ради національної безпеки і оборони України.

 

За повідомленням прес-служби суду