flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Під час карантину на гостру респіраторну хворобу COVID-19

 

Під час карантину на гостру респіраторну

хворобу COVID-19

  1. Режим роботи Господарського суду Харківської області залишився незмінним, суд працює як і до карантину. Докладніше про час роботи суду.
  2. Тимчасово, на час карантину, обмежено допуск до приміщення суду відвідувачів при виявленні у них температури тіла вищої за 37,2ºС або явних ознак гострого респіраторного захворювання (кашель, блідість обличчя, почервоніння очей). Підрозділу Служби судової охорони, що розміщений в суді, заборонено пропуск осіб у приміщення суду з підвищеною температурою або ознаками гострого респіраторного захворювання.

         Учасники судових засідань мають право входити до приміщення суду не раніше ніж за 15 хвилин, до часу призначеного судового засідання, що вказаний в ухвалі суду, ухвалі-повідомленні тощо.

          У випадку відсутності у відвідувача відповідного процесуального документу – час судового засідання встановлюється на підставі довіреності, ордеру, договору про правову допомогу, у якій наявна назва або реквізити сторони у справі, відповідно до списків справ, призначених до розгляду в цей день.

         У випадку відсутності і цих документів, відвідувач має право звернутися до чергового судового розпорядника, що буде перебувати поруч з пунктом охорони за роз’ясненням процедури пропуску у приміщення суду або має право зателефонувати з власних технічних засобів відповідному спеціалісту судді, судове засідання у якого призначено за телефонами, що розміщені на вході до суду, для вирішення питання пропуску до приміщення суду.

        Якщо відвідувач прибув до суду раніше ніж на 15 хвилин до початку судового засідання він не пропускається в суд Службою судової охорони, а очікує настання вказаного часу за межами приміщення суду (біля входу до 8 під’їзду будівлі Держпром), після настання певного часу пропускається Службою судової охорони до приміщення суду за раніше вказаним принципом.

  1. Тимчасово, на час карантину, особистий прийом громадян керівництвом суду не проводиться. Опрацювання письмових та електронних звернень громадян, здійснюється у режимі, що діяв до карантину.
  2. Обмежено допуск в судові засідання осіб, які не є учасниками судових засідань.

         Керівництвом суду не обмежується право представників засобів масової інформації та інших осіб, що в силу свої діяльності мають право перебувати в суді (ЗМІ, поліція, МЧС тощо).  

         Питання допуску представників засобів масової інформації у судові засідання не відноситься до компетенції керівництва суду, а вирішується під час судового засідання, суддею в провадженні якого перебуває конкретна справа, відповідно до порядку, який визначений процесуальними кодексами України.

  1. Припинено проведення всіх заходів, що не пов’язані з процесуальною діяльністю суду (круглі столи, семінари, дні відкритих дверей тощо).
  2. Учасники судових засідань та інші громадяни мають право надсилати документи, що стосуються розгляду судових справ без особистого прибуття в приміщення суду: поштою, електронною поштою на е-mail: inbox@hr.arbitr.gov.ua (з обов’язковим підписанням всіх документів кваліфікованим електронним підписом) або через особистий кабінет в системі «Електронний суд» https://id.court.gov.ua/ .
  3. Відвідувачі, що не є учасниками судових засідань та учасники судових засідань, що мають намір здати документи до канцелярії допускаються в приміщення суду (одночасно до двох осіб) під наглядом чергового судового розпорядника та співробітників Служби судової охорони (в порядку черговості).
  4. Учасники справ, що прийшли з метою ознайомитися з матеріалами справ мають зателефонувати відповідному спеціалісту судді за визначеним в оголошенні, що розміщене на вході в суд телефоном, після чого вони допускаються у приміщення суду Службою судової охорони за дозволом спеціаліста судді, до якого подане відповідне клопотання (заява).
  5. Копій судових рішень, наказів, відповідей на звернення не видаються на руки, а надсилаються через засоби поштового та електронного зв'язку.

 

В цьому Розділі розміщено актуальну інформацію щодо чинних карантинних обмежень. У різі доповнення, зміни або скасування карантинних обмежень  до цього Розділу невідкладно вносяться відповідні зміни.