flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Відділ статистики та інформаційних технологій

Костін Альберт Володимирович – начальник відділу статистики та інформаційних технологій

 тел. (057) 705-30-87

e-mail: inbox@hr.arbitr.gov.ua  

 

Опис компетенції, завдань, функцій відділу статистики та інформаційних технологій

 

1.     Забезпечення збирання, обробки та узагальнення статистичних даних щодо розгляду судових справ господарським судом Харківської області.

2.     Забезпечення належного порядку ведення статистичних карток первинного обліку судових справ у відповідності до Інструкції про порядок заповнення і використання статистичних карток первинного обліку.

3.     Складання статистичного звіту про роботу господарського суду (за певний період) на основі документації первинного обліку - статистичних карток.

4.     Оброблення та узагальнення статистичної інформації.

5.     Забезпечення функціонування автоматизованої системи документообігу господарського суду відповідно до Положення про автоматизовану систему.

6.     Забезпечення адміністрування автоматизованих робочих місць суддів та працівників апарату суду, поточне адміністрування мережевого обладнання локальної комп’ютерної мережі суду.

7.     Адміністрування контролерів домену та серверів комп’ютерної мережі.

8.     Надання сторонам або їх представникам інформації про судові справи, заяви та скарги на будь-якій стадії їх проходження (розгляду) згідно закону України «Про доступ до публічної інформації».

9.     Розроблення пропозицій щодо вдосконалення роботи з статистичного, інформаційного та комп’ютерного забезпечення господарського суду.