flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

До уваги: Чуканової Альбіни Олексіївни (м. Харків), як кредитора

29 липня 2022, 12:44

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

____________________________________________________________

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

                                               

До уваги:

 

 

Чуканової Альбіни Олексіївни (м. Харків), як кредитора

 

 

у справі №  922/2976/21

 

за заявою

  Чуканової Альбіни Олексіївни    

до 

  Товариства з обмеженою відповідальністю "Гет Стар"   

про

 

 визнання банкрутом

 

 

 

Зміст повідомлення:

 

про відкладення підсумкового засідання у справі на  "19" серпня 2022 р. о(б)  15:20  год.

 

Повідомити про можливість приймати участь в судовому засіданні в режимі відеоконференцзв'язку в приміщенні господарського суду за адресою: 61022, місто Харків, майдан Свободи, 5, 8-й під’їзд, 1-й поверх, зал № 110.

 

Повідомити, що заяви по суті справи, заяви з процесуальних питань, клопотання, пояснення, додаткові письмові докази, висновки експертів, можуть бути ними подані в електронному вигляді на електронну адресу суду, через особистий кабінет в системі “Електронний суд”, поштою або дистанційними засобами зв`язку.

 

Інформацію щодо роботи суду та щодо розгляду конкретних судових справ можна отримати на сайті суду, а також за допомогою Телеграм-бота Господарського суду Харківської області https://t.me/GospSud_kh_bot.

 

Повідомити, що з 05 жовтня 2021 року офіційно розпочали функціонування три підсистеми (модулі) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи: “Електронний кабінет”, “Електронний суд”, підсистема відеоконференцзв’язку, у зв'язку з чим, відповідно до частини шостої статті 6 ГПК України адвокати, нотаріуси, приватні виконавці, арбітражні керуючі, судові експерти, державні органи, органи місцевого самоврядування та суб'єкти господарювання державного та комунального секторів економіки реєструють офіційні електронні адреси в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі в обов'язковому порядку. Інші особи реєструють свої офіційні електронні адреси в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі в добровільному порядку.

 

Учасники судових засідань та інші громадяни мають право надсилати документи, що стосуються розгляду судових справ, без особистого прибуття до приміщення суду:

  • через особистий кабінет в системі “Електронний суд”;
  • у разі неможливості надсилання через систему “Електронний суд” - електронною поштою на е-mail: inbox@hr.arbitr.gov.ua (з обов’язковим підписанням всіх документів кваліфікованим електронним підписом);
  • у разі неможливості надсилання документів в електронному вигляді – звичайною поштою на офіційну адресу суду.

 

29.07.2022

 

 

Суддя                                                                                  Прохоров С.А.