flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

До господарського суду Харківської області завітали майбутні правники

16 листопада 2018, 16:45

 16 листопада 2018 року в рамках програми «Відкритість» до господарського суду Харківської області завітали майбутні правники 1 курсу міжнародно-правового факультету Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого під керівництвом доцента кафедри організації судових та правоохоронних органів Овчаренко Олени Миколаївни. Метою цієї зустрічі стала взаємодія суду з освітньою установою, формування в учнів правосвідомості та додаткового професійного орієнтування.

 У ході екскурсії зі студентами поспілкувався суддя господарського суду Харківської області Хотенець Павло Васильович. Детально зупинився на особливостях рогляду окремих категорій справ у господарському процесі; пояснив зміст функціональної взаємодії між суддями та апаратом суду. Під час лекції слухачі отримали відповіді на виниклі питання.

 Студентів ознайомили із приміщенням суду, показали роботу канцелярії та архіву. Екскурсанти відвідали також музей економічного судочинства, де мали змогу поринути в історію створення господарських судів в Україні.

 На завершення заходу учні висловили свою думку, що візит до суду дозволив їм ознайомитися з роботою суду та отримати більш поширене уявлення про обрану ними професію.