flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Участь керівника апарату суду Олександра Полякова у конференції з питань запроваджень Електронного суду

03 червня 2019, 15:12

 30 травня 2019 року на базі Південно-західного апеляційного господарського суду було проведено конференцію на тему: «Е-судочинство як елемент сучасної системи правосуддя. Перші результати та наступні кроки» за участю суддів Верховного Суду,  міжнародних експертів, представників суддівського  корпусу різних юрисдикцій, адвокатської спільноти та інші.

 Участь у заході взяв керівник апарату господарського суду Харківської області Олександр Поляков.

 Під час конференції обговорили найактуальніші питання щодо електронного кабінету, як основного інструменту доступу користувачів ЄСІТС; процедури реєстрації в «Електронному кабінеті».  Спікери заходу відповіли на питання як працювати в ньому, як відображаються документи та які дії з ними можна вчиняти?

 Представники передових пілотних судів поділились власним досвідом тестування окремих модулів ЄСІТС, розповіли про переваги та існуючі проблеми при експлуатації.

 Надані пропозиції та висловлені зауваження щодо покращення функціоналу підсистеми «Електронний суд» будуть враховані при подальшій її розробці та впровадженні. Таким чином, електронне судочинство має стати ще зручніший і ще доступнішим для всіх користувачів судових послуг.

  Фото та матеріал використано з офіційного сайту Господарського суду Одеської області.