flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

До уваги громадян – відвідувачів господарського суду Харківської області

28 серпня 2014, 09:10

       З метою вивчення рівня довіри громадськості судів, з 01 по 05 вересня 2014 року у господарському суді Харківської області за ініціативою Ради суддів та Державної судової адміністрації України спільно з Центром суддівських студій буде проводитися анонімне опитування громадян – відвідувачів суду, стосовно якості та ефективності роботи суду, шляхом анонімного анкетування.

        Опитування є добровільним і проводиться з метою оцінки доступності правосуддя, ефективності організації роботи суду та незалежності, неупередженості суддів під час судового розгляду справ, розроблення відповідних рекомендацій для вирішення проблемних питань і удосконалення діяльності судів, органів суддівського самоврядування та інших органів судової влади та зміцнення довіри громадян до суду.

       Під час проведення опитування всім відвідувачам господарського суду Харківської області буде запропановано заповнити анкету.

       Інформація, яка збирається, є цілком конфіденційною і отримані відповіді будуть використані лише в узагальненому вигляді. Інформація отримується з метою розробки ефективних кроків щодо поліпшення якості роботи суду та підвищення рівня громадської довіри до судів.