Шановні користувачі електронних судових сервісів!
Повідомляємо, що 20.12.2023 суд не отримувавав документи з кабінету Електронного суду, не працюють інші сервіси: електронна пошта, веб-портал Судова влада України, відеоконференцзв'язок, не надсилаються документи до кабінету Електронного суду тощо.
З приводу цієї ситуації суду відомо наступну інформацію, що розміщена в каналі Електронне судочинство.
Приносимо вибачення за тимчасові проблеми, які виникли в наслідок виходу з ладу обладнання на одній із площадок обробки даних. Відповідальні співробітники докладають максимум зусиль для найшвидшого вирішення даної проблеми.
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Це не хакерська атака, витоку або втрати даних не відбулось, не розповсюджуйте «фейки», отримуйте інформацію тільки з офіційних джерел.
На превеликий жаль точний час відновлення всіх сервісів повідомити не можемо , поступово сервіси будуть відновлюватись і запускатись. Ще раз приносимо наші вибачення за цей збій. Оперативно будемо інформувати про відновлені сервіси.
Upd 18:20 20.12.23 Повідомляється про запуск сервісів.