Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
СТВОРЮЙМО ІСТОРІЮ РАЗОМ! Триває підготовка до відкриття Музею історії господарського судочинства. Наразі завершальна стадія.
Експонати… Експонатів забагато не буває. Тому запрошуємо усіх долучитися до формування фондів музею! Експозицію збагатять будь-які історичні артефакти, в т.ч. цікаві процесуальні документи у справах, що розглядалися свого часу арбітражними комісіями, державними арбітражами у радянський період та арбітражним судом у перші роки існування української держави. У нагоді стануть відповідні фотографії, грамоти, нагороди, книги, особисті речі осіб причетних до системи арбітрування, канцелярське приладдя тих років тощо. Оргкомітет заздалегідь вдячний за співпрацю! т.057-757-43-74, е-m: brintsev@hr.arbitr.gov.ua Просимо максимально поширити цю інформацію. P.S.
На фото бронепоїзд «Большевик № 26», на якому під час громадянської війни служив Петрикеєв Микола Андрійович, котрий пізніше в довоєнні та післявоєнні роки був одним з арбітрів Харківського держарбітражу: З автобіографії Петрикеєва М.А.: «…В июне 1919 года вступил добровольно в Красную Армию, получил назначение помощника коменданта станции Смородино, а по занятию белыми станции, политического отдела 14-й армии, направлен в 41 дивизию в 3-ю бригаду, где политическим комиссаром был товарищ Сапельник. Назначил меня политкомиссаром на бронепоезд «Большевик № 26». На бронепоезде участвовал в боях в направлении Готня - Брянск до 11/11, когда бронепоезд на станции Комаричи был белыми отрезан, и после попыток прорваться был взорван, команда с пулеметами отправилась пешком в расположение наших частей. Из Брянска команда поезда была направлена на Коломенский Завод для помощи постройки нового бронепоезда… .»
Ремонт закінчено.
Меблі розставлені.
Електрика – останні крапки.
Стенди – фінальні штрихи.