Задати питання
flag Судова влада України

У зв'язку з проведенням планових профілактичних робіт у Дата-Центрі, можливі тимчасові складнощі у роботі з сайтом

Всеукраїнська науково-практична конференція на тему: «Основні новели проекту Господарського процесуального кодексу України та перспективи їх застосування у судовій практиці»

23 травня 2017, 14:49

   19 травня 2017 року в Одеському апеляційному господарському суді Асоціацією суддів господарських судів України разом із Радою адвокатів Одеської області та Громадською організацією «Всеукраїнський центр економічного права» за підтримки Європейської Бізнес Асоціації, Спілки Українських Підприємців організовано Всеукраїнську науково-практичну конференцію на тему: «Основні новели проекту Господарського процесуального кодексу України та перспективи їх застосування у судовій практиці».

   Мета заходу – обговорення новел проекту нової редакції Господарського процесуального кодексу України (законопроект № 6232 від 23.03.2017 р.), що надасть можливість визначити єдині підходи та коло спірних питань у застосуванні новацій у практиці.

   У конференції взяли участь судді Вищого господарського суду України, судді апеляційних та перших інстанції господарських судів України, науковці, представники регіональних шкіл господарського права/процесу, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, бізнес спільноти, а також юристи та адвокати з усієї країни.

   Від Господарського суду Харківської області участь у заході взяли заступник голови суду Бринцев Олексій Васильович та судді: Лавренюк Тетяна Анатоліївна, Макаренко Оксана Вікторівна та Суслова Владлена Володимирівна.

   Бринцев Олексій Васильович виступив із доповіддю на тему: «Способи захисту порушеного права. Нові підходи: крок вперед, три назад».

   Також судді Господарського суду Харківської області взяли участь у зазначеній конференції у режимі відеозв'язку.

  Під час конференції присутні обговорювали новий ГПК у світлі судової реформи, новації господарського процесу та аспекти практичного застосування нового ГПК.