Задати питання
flag Судова влада України

Суддя-спікер господарського суду Харківської області, член Ради суддів України Суярко Тетяна Дмитрівна взяла участь у круглому столі з питань добору та кваліфікаційного оцінювання суддів

17 листопада 2017, 12:38

   Суддя-спікер господарського суду Харківської області, член Ради суддів України Суярко Тетяна Дмитрівна взяла участь у круглому столі з питань добору та кваліфікаційного оцінювання суддів.

   16 листопада 2017 року у м. Вінниця Асоціацією правників України спільно з Проектом Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні», Вищою кваліфікаційною комісією суддів України та Вінницьким апеляційним адміністративним судом проведено круглий стіл з питань добору та кваліфікаційного оцінювання суддів.

   Участь у заході взяли представники Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя, члени Ради суддів України, кандидати на посади суддів Вищого суду з питань інтелектуальної власності, судді, представники Асоціації розвитку суддівського самоврядування в Україні, адвокати, науковці.

   Під час круглого столу присутні обговорили питання щодо кваліфікаційного оцінювання суддів місцевих та апеляційних судів, добору кандидатів на посади суддів місцевого суду та конкурсу на посади суддів Вищого суду з питань інтелектуальної власності.

   Фото та інформацію використано з сайту Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України» http://uba.ua/ukr/gallery/377/ ; http://uba.ua/ukr/events/2517/