flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Відбулися чергові заняття працівників апарату господарського суду Харківської області

14 березня 2014, 16:33
14 березня 2014 року проведено заняття в системі вдосконалення професійної підготовки працівників апарату господарського суду Харківської області.
Заняття відкрила керівник апарату суду Панасенко І.В. та оголосила питання, які підлягають обговоренню.
Начальник відділу кадрової роботи та державної служби Медведь І.В. доповіла про основні положення поточної редакції Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», а також висвітлила деякі питання подання державними службовцями декларацій про майно, доходи, витрати і зобов`язання фінансового характеру.
Також Медведь І.В. доповіла про стан трудової дисципліни у суді, звернула увагу присутніх на необхідність суворого дотримання правил внутрішнього трудового розпорядку господарського суду Харківської області та Загальних правил поведінки державних службовців, затверджених наказом Головного управління державної служби України №214 від 04.08.2010.
Заступник начальника організаційно-аналітичного відділу Полякова І.В. ознайомила працівників апарату суду з основними положеннями аналізу практики застосування ст. 625 Цивільного кодексу України, здійсненого Верховним Судом України, та висновками Верховного Суду України, викладених у рішеннях, прийнятих за результатами розгляду заяв про перегляд судового рішення з підстави, передбаченої п. 1 ч. 1 ст. 111-16 ГПК України за друге півріччя 2013 року.
Заступник керівника апарату господарського суду Поляков О.В. роз’яснив порядок та особливості заповнення помічниками суддів «Картки додаткових матеріалів» в автоматизованій системі «Діловодство спеціалізованого суду».